У Верхівцево завершилась реконструкція школи №1

  11.12.2019 12:35   -
Новини

Верхівцевську школу №1 не впізнати. Після реконструкції всі три корпуси закладу із теплими модернізованими фасадами та сучасною «начинкою» – світлими коридорами та класами, новими меблями та мультимедійними комплексами. Найбільшу школу Верхньодніпровського району привели до ладу обласним коштом.

Три корпуси Верхівцевської школи №1 були збудовані 40-80 років тому. Їх реконструювали вперше в історії. Все – за енергозберігаючими технологіями.
Велику будівлю головного корпусу розфарбували у різні кольори. Всередині зробили світлі стіни. У класах – нові меблі та мультимедійні комплекси.
– У нових умовах учителі стали добрішими, учні – охайнішими. І з мультимедійними дошками тепер навчатися набагато приємніше, – поділилася учениця 8-го класу Валерія Бублей.
У головному корпусі – осучаснені спортивна й актова зали, їдальня. На всіх трьох поверхах – куточки буккросингу. Облаштували й ресурсну кімнату для особливих учнів. Там із ними працює психолог.
– У школі на інклюзивному навчанні шестеро дітей. Зараз оформлюють документи ще на двох. Допомагаємо малечі розвиватися й адаптуватися до вчителів і однолітків. Для цього облаштували три зони – навчальну, соціально-побутову й арт-терапії, – розповіла практична психологиня Анастасія Замкова.
– Мені подобається приходити сюди і займатися з Настею. Найбільше – збирати конструктор і робити фігурки тварин із піску, – поділився п’ятикласник Тимур Лебедєв.
Значно комфортніше стало і найменшим учням. Для них осучаснили корпус початкової школи, збудований ще у 30-ті роки минулого століття. Тепер там – світлі теплі класи із новими меблями й обладнанням, затишні коридори.
– Працюю в цьому класі вже майже 37 років. Після ремонту він кардинально змінився. Став новим, красивим, сучасним. І учні тепер почувають себе наче вдома. У дітей навіть настрій покращився, а з ним – і успішність, – сказала вчителька початкових класів Лідія Попова.
В одноповерховій будівлі майстерень оновили класи та гімнастичну залу.
– Раніше ця зала була у занедбаному стані. Натомість тепер стало набагато тепліше, затишніше. Колишні випускники приходять і трішки заздрять сучасним дітлахам, що ті мають такі чудові умови для занять, – розповів вчитель фізкультури Віктор Малієнко.
Облагородили й територію закладу. Доріжки між корпусами виклали тротуарною плиткою. А ще – зробили теплий гараж для двох шкільних автобусів.
Загалом у Верхівцевській школі №1 навчаються 980 учнів. Це мешканці міста і 8 навколишніх сіл.