У Покрові будують «з нуля» сучасний дитсадок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Покрові будують «з нуля» сучасний дитсадок отключены

Обласна влада взялася за будівництво чергового дитсадка. Цього разу – у Покрові. Він буде у формі підкови і вмістить 115 малюків. Фініш будівництва запланований на 2019-й, – про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

– В 2017-му почали зводити сучасні садки в Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому. Нещодавно масштабне будівництво розгорнулося й у Покрові, – зазначили у прес-службі.
До нового дитсадка ходитимуть 115 маленьких мешканців мікрорайонів Рудник, Гірняк, Олександрівка та Підгорне. Це має вирішити наболілу проблему нестачі місць для дошкільнят.
-На цій території лише один дитсадок. Він переповнений. Батьки змушені возити своїх дітей в центр міста – а це незручно, – розказав мер Покрова Олександр Шаповал. – Наразі стартувало будівництво нового дитсадка. Це перший соціальний об’єкт, який будується в нашому місті за останні 30 років.
Садок зводять на місці пустиря. Підрядники кажуть, за тиждень розчистили хащі та стали до земляних робіт. Наразі готують основу під монолітний фундамент – найближчим часом візьмуться за бетонні роботи.
-Мій трирічний син Сашко ходить до єдиного в нашому районі дитсадка. Заклад маленький і туди важко влаштуватися, – сказала мати Тетяна Калюка. – Коли дізналися про новий садок, неймовірно зраділи. Нарешті дочекалися.
За проектом, дитсадок буде двоповерховим і займе площу майже 10 тис. квадратних метрів. Форма небанальна – у вигляді підкови, так би мовити, на щастя. Садок у Покрові буде термомодернізованим, з яскравим фасадом та креативним дизайном. Заклад обігріватиме автономна котельня, а електроенергію генеруватимуть сонячні панелі.
Прилеглу територію благоустроять і висадять зелені насадження, спорудять спортивні та ігрові майданчики. Крім того, заклад буде доступним для особливих дітей.

Поделиться: