У Дніпрі продовжено ремонт Центрального мосту

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі продовжено ремонт Центрального мосту отключены

З 6 червня у Дніпрі перекрили половину Центрального мосту, щоб продовжити ремонт переправи. Працівники КП «Дніпроавтоміст» почали на невідремонтованій половині демонтувати огорожу, електроопори та асфальтобетонне покриття. Про це повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
– Щоб не гаяти часу до проведення тендеру та укладення договору з новим підрядником, комунальники власноруч виконуватимуть ці роботи. Завершити капітальний ремонт переправи ми плануємо до кінця 2018 року. На цій половині мосту запланована заміна та «лікування» балок, оновлення деформаційних швів та нанесення асфальтобетонного покриття. На всьому мості верхній шар буде виконаний із щебенево-мастичного асфальтобетону, який витримує більші навантаження та стійкіший до високої та низької температур, – зазначив Михайло Лисенко.
Під час часткового перекриття мосту організують реверсний рух: зранку буде відкрито дві полоси на правий берег і одна на лівий, а ввечері – дві на лівий і одна на правий.
Так машини рухатимуться приблизно до 1 серпня. Тоді Центральний міст повністю перекриють для будь-якого виду транспорту на два місяці – орієнтовно до 1 жовтня.

Поделиться: