У Перещепиному завершують реконструкцію опорної школи

  26.11.2019 20:29   -
Новини

У Перещепинській громаді реконструюють найбільшу школу. Масштабні роботи охопили всю будівлю – від фасаду та вікон до спортзали та класів. Роботи у навчальній частині завершать вже в січні 2020 року.
Як повідомив власник компанії-підрядника Денис Островський, ремонтники вже виконали 95% робіт з реконструкції навчальної частини. Вони фінішують вже в січні 2020 року.
– Ми замінили всі комунікації, вікна та двері, завершуємо оздоблювати фасад та класи, – розповів Денис Островський. – Нині фінансування від області отримуємо вчасно, тож рухаємося навіть із випередженням графіку.
У лютому 2020-го ремонтники реконструюватимуть харчовий та господарчий блоки. Коли дозволить погода – приведуть до ладу територію. Повністю об’єкт планують здати на півроку раніше від встановленого графіку – навесні наступного року.
– Школу відкрили у 1973 році і з того часу капремонт не робили жодного разу. Було багато проблем – з покрівлею, застарілими комунікаціями, – розповіла директорка Перещепинської школи №1 Таїса Малиновська. ­– Зараз ремонт просувається жваво, працюють багато людей. Мені сподобався ґрунтовний підхід. Нам навіть каналізацію замінили.
Завдяки реконструкції кількість учнів, яких може прийняти школа, зросте із 700 до 900. Її відвідуватимуть мешканці Перещепиного та навколишніх сіл. На навчання дітей підвозитимуть шкільними автобусами.