У п’яти районах області призначили нових голів РДА

  25.12.2019 18:25   -
Новини

У Петропавлівському, Синельниківському, Царичанському, Верхньодніпровському, Покровському районах – нові голови РДА. Очільників призначив Президент України Володимир Зеленський. Представники керівництва Дніпропетровської ОДА вже представили їх громаді.

– Минулого тижня презентували Стратегію розвитку Дніпропетровщини на 2020 рік. Серед пріоритетів – оновлення інфраструктури, залучення інвестицій та покращення екологічного стану області. Сподіваюся, що новопризначені голови РДА підхоплять обраний курс. Очікуємо від них системного та зваженого підходу, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко.
Верхньодніпровську РДА очолив Віктор Дришлюк, який до цього був начальником відділу з питань управління комунальною власністю Верхньодніпровської райради.
Головою Петропавлівської РДА став лікар-стоматолог Петро Козуненко. Синельниківської РДА – Станіслав Ткачов, який працював головним редактором газети «Берег Надії».
Людмила Саліженко очолила Царичанську райдержадміністрацію. До цього вона була виконавчою директоркою благодійної організації.
Головою Покровської РДА призначили Анатолія Аванісова. Раніше він очолював Вишнівську сільраду цього ж району.
Нових голів РДА відібрали через програму LIFT. Це проєкт команди Президента України Володимира Зеленського, приєднатися до якого запрошували всіх бажаючих. Він дозволяє чесно та прозоро підбирати професіоналів з різних сфер для втілення змін в країні.