У Новомосковську реконструюють стадіон «Металург»

  02.12.2019 12:38   -
Новини

Велике футбольне поле, професійні бігові доріжки із якісним покриттям та новенькі трибуни на 1,5 тисячі місць. У Новомосковську осучаснюють стадіон «Металург». Завершити реконструкцію планують у 2020 році.
Новомосковський стадіон «Металург» збудували ще у 1970-х роках. Там тренувалися юні спортсмени та проходили матчі місцевих футбольних команд. З часом покриття на полі зіпсувалось, а трибуни були в аварійному стані.
Нині на «Металургу» кипить робота. Старий стадіон перетворюють на сучасний спортивний простір – із професійними легкоатлетичними доріжками, футбольним полем, трибунами, роздягальнями та душовими.
– За проєктом робимо повну реконструкцію стадіону. Вже готова система поливу, нині укладаємо дренажні прошарки під поле та бігові доріжки. Зводимо фундаменти під нові трибуни, – розповів власник підрядної організації Денис Островський.
Навесні 2020-го підрядники укладуть газон, а вже влітку завершать встановлювати трибуни. Після реконструкції на стадіоні зможуть розміститися 1,5 тисяч глядачів.