Дніпровська бібліотека запрошує на фотовиставку «Кольори Індії»

  02.12.2019 12:24   -
Новини

5 грудня о 17.00 у Дніпровській центральній міській бібліотеці відкриється виставка фотографій індійського фотографа та журналіста Капіша Гаура «Кольори Індії».

Мета виставки «Кольори Індії» – показати красу, історичну цінність та силу людського потенціалу сучасної Індії. Виставка присвячена таким темам, як визначні місця Індії, вулична фотографія, повсякденне життя мешканців цієї незвичайної країни.
Автор фото Капіш Гаур виріс і проживає в Нью-Делі, де кожна цеглинка нагадує про історичні події. Має дві освіти – бакалавр політичних наук та диплом професійного фотографа.
У 2015 році Капіш Гаур отримав професійну нагороду за репрезентацію облич мешканців сучасної Індії. У 2017 році фотограф отримав нагороду від уряду Індії та увійшов до десятки індійських фотографів, які найбільш привабливо зображають рідну країну. Його фотографії є дуже популярними на сайті Shutterstock
Ознайомитися із фотографіями Капіша Гаура можна у Відділі документів іноземними мовами Дніпровської центральної міської бібліотеки з 5 по 24 грудня 2019 року за адресою: Дніпро, вулиця Воскресенська, 23, 6-й поверх.