У Новомосковську переселенці покажуть виставу

  08.06.2019 04:24   -
Новини

Де жити переселенцю? Розмірковуватимуть на цю тему власне ті, хто через війну на Донбасі покинув рідну домівку й переїхав на мирну територію. Розкриватимуть тему в різних аспектах не за «круглим столом», а в театральній виставі.

Хоча актори не професійні, кажуть, на сцені зіграють правдиво. Переселенці, які мешкають у Новомосковську та Павлограді, розкажуть особисті історії, пов’язані з відсутністю власного житла.
Вистава – інтерактивна. Якщо в когось із присутніх у залі з’явиться інша ідея щодо вирішення проблеми, то сцена відкрита. Глядач зможе замінити одного з акторів і запропонувати свою точку зору.
Після перегляду глядачі й актори обговорять спектакль та напрацюють спільні рекомендації щодо вдосконалення українського законодавства.
Вистава – 10 червня о 14:00 за адресою: Новомосковськ, вул. Паланочна 17Б, 2-й поверх міської бібліотеки. До перегляду запрошуються всі охочі.
Додаткова інформація – за тел.: (096) 489-28-60.
Ініціатори заходу – громадські організації ОВПО «Шлях до майбутнього» та «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за підтримки матерів-переселенок Павлограда, МБФ «Український жіночий фонд» і Фонду Чарльза Стюарта.
Виставу допоможе створити ГО «Театр для діалогу».