У Марганці реконструювали інфекційне відділення центральної міської лікарні

  26.12.2019 22:36   -
Новини

Комфортні палати з сучасним ремонтом, нові внутрішні комунікації, яскравий фасад, – у Марганці завершили реконструкцію інфекційного відділення центральної міської лікарні. У двоповерховій будівлі замінили вікна, двері, покрівлю, облаштували лікарняні бокси.
До інфекційного відділення марганецької лікарні щороку зверталося близько тисячі місцевих мешканців. Проте умови у медзакладі залишали бажати кращого – не було гарячої води, покрівля протікала, з вікон дуло. Капремонту будівля не бачила понад 30 років. Нині ж медзаклад кардинально змінився.
– Після реконструкції двоповерхову будівлю інфекційного відділення просто не впізнати. Тепер це яскравий, сучасний та комфортний медзаклад. У палатах облаштували душові, ванни і туалети. Є навіть власна пральня. Для пацієнтів з інвалідністю – зробили пандуси, – розповіла заступниця міського голови Марганцю Тетяна Платонова.
У палатах на першому поверсі передбачили два виходи – на двір та усередину лікарні. Подбали і про медперсонал. У відремонтованих кімнатах тепер можна прийняти душ та відпочити після зміни.
Інфекційне відділення зможе прийняти 10 дорослих на 15 дітей.