За місяць на «гарячу лінію» губернатора звернулися п’ять тисяч людей

  04.12.2019 14:15   -
Новини

У листопаді 2019 року на «гарячу лінію» голови ДніпроОДА надійшло понад 5 тис звернень від мешканців області. Найчастіше людей турбували проблеми виплати субсидій, опалення в оселях, надання інших комунальних послуг.

Всі звернення були вчасно розглянуті. Відповіді надані у визначений термін. Про це розповіли у Дніпропетровському обласному контактному центрі.
– До очільника області звертаються у різний спосіб. Наприклад, можна записатися на особистий прийом або зателефонувати на «гарячу лінію» обласного чи урядового контакт-центрів. Скарги, клопотання чи пропозиції зручно оформити і на нашому веб-сайті. Для колективних звернень існує веб-портал, – зазначила директорка Дніпропетровського обласного контактному центру Валентина Богатинська.
Більше половини звернень на «гарячу лінію» у листопаді стосувалися роботи комунальників. Також мешканців цікавили питання благоустрою вулиць, роботи соцслужб, медзакладів, транспорту, діяльності окремих посадових осіб.
Телефон «гарячої лінії» обласного контакт-центру – 0 800 505 600, урядового – 1545.
– До нашого контакт-центру передають і звернення, що надходять стосовно проблем в області на урядову «гарячу лінію». Так, у листопаді було майже 8 тисяч таких дзвінків, – додала Валентина Богатинська. – Після обробки звернення передаємо службам, до компетенції яких належить вирішення того чи іншого питання. За законом, максимальний строк надання відповіді – до 30 діб. Та зазвичай надаємо її протягом 7-14 днів.
За результатами моніторингу, більше половини порушених питань вирішуються позитивно. Ще у третині випадків за проханням заявників надаються роз’яснення.
Загалом із початку 2019 року надійшло більш ніж 120 тисяч звернень до голови Дніпропетровської ОДА.