У Лихівці осучаснюють опорну школу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Лихівці осучаснюють опорну школу отключены

Нині Лихівський опорний заклад перетворюють на сучасний і ззовні, і всередині. Реконструкція – перша за 40 років. Її проводять обласним коштом.

– Лихівська опорна школа давно потребувала осучаснення. Після її реконструкції учні матимуть яскраву енергоефективну будівлю, комфортні теплі класи та зручні майданчики для занять фізкультурою, – розповіли у прес-службі ДніпроОДА.
Лихівській опорній школі – понад 40 років. З тих пір – тільки поточні ремонти. Але головну проблему вони не вирішували – взимку приміщення було холодним.
– Ми всі дуже зраділи такому грандіозному ремонту, який зараз триває. У школі вже замінили всі вікна. Тепер чекаємо на утеплення горища та завершення фасадних робіт, – сказала заступник директора Неля Сокур.
Зараз фасад будівлі термомодернізують. На завершальній стадії – осучаснення кабінетів у лівому крилі. Їх розфарбовують у різні кольори. В актовій залі ремонтники штукатурять стіни. У коридорі кладуть плитку. Тривають роботи у спортзалі.
Поряд зі школою облаштовують декілька спортивних майданчиків. Там можна буде займатися гімнастикою, грати у баскетбол та волейбол. Вже майже готове міні-футбольне поле із біговими доріжками.
– У нас фізкультура зараз надворі, – розповіла старшокласниця Катерина Дядюра. – Хочеться вже займатися на новому майданчику – він такий гарний. І покриття там якісне, зручно буде бігат».
У школі – 240 учнів. Це мешканці Лихівки, Райдужного та Байдаківки.

Поделиться: