У 2019 році вже понад сто мешканців області постраждали від укусів кліщів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019 році вже понад сто мешканців області постраждали від укусів кліщів отключены

На Дніпропетровщині активізувалися кліщі. Із початку року понад сто жителів області звернулись до лікарень через їхні укуси. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Як тільки потеплішало, в Україні активізувалися кліщі. Вони підстерігають людей у листяних лісах, високій траві, вогких і вологих місцях. Зіштовхнутися з ними можна й у звичайному міському парку, – розповіли в департаменті.
Якщо вас вкусив кліщ, не можна витягати його самостійно. Варто негайно звернутися до лікаря. Після цього слід віднести комаху до Обласного лабораторного центру за адресою: м. Дніпро, вул. Щербаня, 6.
– Ми проводимо аналіз на наявність інфекцій у кліща – носія хвороби Лайма. Людина, яку вкусили, також здає аналізи. Якщо у неї виявляють хворобу Лайма, то відправляють на лікування в інфекційні відділення. Два тижні антибактеріальної терапії – і пацієнт буде здоровим, – розповіли в лабораторному центрі.
У 2018 році від укусів кліщі постраждали понад 800 жителів Дніпропетровщини.

Поделиться: