У Криворізькому районі створять нові амбулаторію та дитсадок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Криворізькому районі створять нові амбулаторію та дитсадок отключены

Реконструкція будинків культури та найстарішого дитсадка, будівництво водогону та спортивних майданчиків, – за чотири роки у Криворізькому районі втілили чимало інфраструктурних проектів. Про це говорили під час Ради регіонального розвитку.

Позитивні наслідки децентралізації наш район відчув на собі. Завдяки додатковим коштам у громад з’явилась можливість втілити проекти, які роками були «забутими» через нестачу фінансування. Серед найближчих планів – створення сучасної амбулаторії для мешканців району, – зазначив голова Криворізької районної державної адміністрації Сергій Нагайченко.
У селі Глеюватка Криворізького району реконструювали 80-річний дитсадок «Веселка». Там осучаснили старий корпус: утеплили фасад та покрівлю, замінили усі комунікації. До закладу добудували приміщення для двох груп та фізкультурного залу. Тепер садочок вміщує понад 100 дітей.
У Лозуватці облаштували майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. Реконструювали будівлю Вільненського сільського будинку культури та магістральний водогін Кривий Ріг – Веселе.
У планах на найближчі роки – перевести котельні на автономні види палива. А ще – побудувати та реконструювати понад 27 км водопровідних мереж. Це забезпечить питною водою близько 10 тисяч людей у селах Криворізького району.
У 2019-2021 роках також планують капітально відремонтувати дороги у Лозуватці. У селах Глеюватка та Червоне – облаштують мережу побутової каналізації.
У селі Червоне створять амбулаторію сімейної медицини. У місцевих мешканців з’явиться сучасна лабораторія, кабінет стоматолога, операційно-перев’язувальний та маніпуляційний кабінети. Якісні медичні послуги стануть доступними для майже 2 тисяч людей.
Також планують осучаснити дитсадок «Оленка» та школу у Веселому, будинки культури у Широкому та Данилівці.

Поделиться: