Підприємців Дніпра закликають узгодити рекламні вивіски з дизайн-кодом

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємців Дніпра закликають узгодити рекламні вивіски з дизайн-кодом отключены

У Дніпрі підприємців закликають привести зовнішній вигляд магазинів та рекламні вивіски у відповідність до дизайн-коду. Як відомо, принципи візуальної організації розміщення рекламних засобів, вивісок, табличок на фасадах будівель були затверджені виконкомом міськради 18 грудня минулого року. Серед основних вимог – реклама не повинна закривати архітектуру будівлі, спричиняти аварійні ситуації.
– Реклама у місті не заборонена, але вона упорядкована. Головна мета цих принципів – зниження рівня так званого візуального шуму, повага до архітектури міста. Вивіски не повинні захаращувати вікна, двері, архітектурні елементи будівель. Підприємці можуть робити вітрини, але не закривати банерами вікна, – розповів головний художник Дніпра Сергій Білопольський.
Щоб розмістити будь-які рекламні засоби на фасадах будівель, необхідно мати дозвіл, виданий департаментом торгівлі та реклами міськради. Його надаватимуть з урахуванням відповідності реклами новому дизайн-коду. Ті рекламні засоби, вивіски, таблички, які мають дозвіл, виданий раніше, не демонтуватимуть до закінчення терміну його дії, решта повинні бути узаконеними.
– Зараз ми проводимо інформаційну роботу з підприємцями, роз’яснюємо, якими повинні бути рекламні засоби, вивіски, таблички на фасадах будівель. Вона триватиме, орієнтовно, декілька місяців. Зараз найкращий час для підприємців привести свою рекламу у відповідність до правил. Зі свого боку і департамент торгівлі та реклами, і головний художник міста готові консультувати людей та допомагати. Бо у майбутньому у разі недотримання дизайн-коду міста застосовуватимуться санкції – аж до демонтажу, – додав директор департаменту торгівлі та реклами міськради Андрій Пильченко.
Ознайомитися з принципами візуальної організації розміщення рекламних засобів, вивісок, табличок на фасадах будівель у Дніпрі можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1wh_y-rkCjB8MmqDHA3m5ZFESiDorBzonM_iKMIiG6zg/edit.

Поделиться: