У Кривому Розі відкрили навчальний центр для підготовки робітничих кадрів

  03.01.2020 19:45   -
Новини

У Кривому Розі відкрили навчально-практичний центр професійно-технічної освіти. Його створили державним коштом. Там готуватимуть монтажників систем утеплення будівель.

– Кваліфіковані робітничі кадри дуже потрібні для розвитку економіки. Тому вкрай важливо створити гідні умови для якісної підготовки фахівців. Новий навчально-практичний центр дасть можливість молодим людям стати конкурентоспроможними на ринку праці, – зазначили в обласному департаменті освіти і науки.
На відкриття навчально-практичного центру з держбюджету виділили 809,5 тисяч гривень. Він працює на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.
– Наша мета – забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними вміннями майбутніх фахівців. Дуже важливо, що обладнання в центрі таке саме, як на справжньому виробництві. Це дасть можливість учням краще адаптуватися до умов праці. Також прагнемо, щоб наші випускники залишалися в Україні, мали якісну освіту, роботу та гідний рівень життя, – зазначив директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Валерій Яременко.
У центрі є весь необхідний інвентар для робіт на висоті та без опори. Це помости, будівельні люльки, вишки та запобіжні пояси. А ще новітні будівельні матеріали та сучасне механізоване обладнання – компресори, будівельні міксери, бетономішалки, штукатурна станція, шліфувальні машини.
Навчально-практичний центр співпрацює з вітчизняними та світовими будівельними компаніями. Він знаходиться за адресою: Кривий Ріг, вул. Кропивницького, 21-а.