40 спортсменів і тренерів області нагородили щорічною стипендією

  03.01.2020 19:52   -
Новини

За підсумками 2019-го 20 провідних спортсменів і стільки ж тренерів Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію. На одноразові грошові виплати провідним діячам спорту з обласного бюджету виділили майже 2,9 млн грн.

Обласну стипендію призначили провідним легкоатлетам, баскетболістам, веслувальникам, боксерам, фехтувальникам – 10 спортсменам та 10 тренерам.
Серед заохочених – призерка чемпіонату світу, стрибунка Ярослава Магучіх, переможниця Європейських ігор, спринтерка Ганна Рижикова, багаторазовий призер світових та європейських турнірів, фехтувальник Богдан Нікішин, чемпіон Європи з легкої атлетики Михайло Кохан, володар кубку України та член національної збірної з баскетболу Станіслав Тімофеєнко.
– 2020-й рік буде насичений – він присвячений підготовці до Олімпіади в Токіо. Вже маю ліцензію на участь і іграх, але ще доведеться пройти остаточний відбір у червні, – сказала легкоатлетка Ярослава Магучіх. – Стипендію отримала вперше. Дуже приємно, адже це дає додаткові можливості для розвитку.
– Отримала ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2020, тому буду ще більш наполегливо готуватися до змагань. Обласна стипендія відкриває більше можливостей для підготовки. Можна не відмовляти собі у відновленні та лікуванні якихось дрібних травм. Відчуваю себе більш захищеною, – зазначила легкоатлетка Ганна Рижикова.
Одноразові грошові виплати отримали і 20 кращих представників неолімпійських видів спорту: спортсмени та тренери з кикбоксингу, рукопашного бою, пауерліфтингу, карате, спортивної акробатики, ракето моделювання та воднолижного спорту.
Розмір одноразової щорічної обласної стипендії – від 26,1 до 233 тисяч гривень.