У дніпровських вишах стартував проект «КаВуН»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровських вишах стартував проект «КаВуН» отключены

12 квітня у Дніпрі розпочався проект «КаВуН» у твоєму виші». Ці змагання веселих та кмітливих пройдуть в усіх вищих навчальних закладах міста, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міскради.

Стартував проект в Університеті ім. А. Нобеля. Тут за перемогу боролися три команди: «Манка», «Соціальний експеримент» та «Ловеласи з Дрездена».
Цього року традиційний «КаВуН» розділений на 2 частини: основну (фестиваль) та «КаВуН» у твоєму виші». Остання є своєрідним відбірковим туром на фестиваль. Команда-переможець отримає грошовий приз у розмірі 5 тисяч гривень та пріоритет на участь у фестивалі «КаВуН», який відбудеться у травні.
-Двійок та одиниць учасники від мене не отримають, але високі бали матимуть лише смішні команди. Я і сам свого часу брав участь у «КаВуНі» і знаю, як засмучують дуже низькі бали. «КаВуН» у твоєму виші» – це гарна нагода для учасників перевірити свої сили, жарти, а також перемогти, забрати головний приз і спрямувати його на розвиток своєї команди, – каже телеведучий, учасник команди «Крупа» (Дніпро), член журі проекту Ілля Луценко.
Переможцем змагань в Університеті ім. А. Нобеля стала команда «Манка». Учасники отримали грошовий приз та можливість випробувати свої сили на міжвишівському фестивалі «КаВуН», який відбудеться 24 травня у Дніпрі.

Поделиться: