У Дніпрі відбудеться масштабний молодіжний форум

  14.04.2018 10:50   -
Новини

22 квітня у Дніпрі відбудеться традиційний щорічний форум «Молодь Дніпра». Він проходитиме в Університеті митної справи та фінансів (вул. Володимира Вернадського, 2/4).

– Уже другий рік поспіль цей форум збирає активну молодь Дніпра. Його мета – формування в молодіжному середовищі громадянської свідомості, активізація молоді міста, розвиток суспільно активного молодого покоління в умовах децентралізації, можливість для втілення ідей. Торік на форумі був представлений проект коворкінг-центру для молоді. І нам вдалося втілити його у життя. Сподіваємось, що цього року молодь запропонує оригінальні та корисні для міста ідеї, – розповів виконувач обов’язків начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міськради Сергій Луденський.
Протягом дня учасники заходу разом з експертами працюватимуть у 7 секціях за такими напрямами: бізнес-орієнтування, молодіжна інфраструктура та дозвілля, громадська діяльність та ініціативи, молодіжні медіа, студентське та шкільне самоврядування, національно-патріотичне виховання, здоровий спосіб життя.
– Експертами у цих напрямах будуть фахівці, люди, які досягли успіху. Вони консультуватимуть молодь та разом продукуватимуть оригінальні ідеї, – зазначив голова комісії з питань зв’язків та інформаційної роботи Молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.
Новинка цьогорічного форуму – інтерактивний «Ярмарок можливостей для молоді». Він працюватиме з 14:00 до 15:30 у внутрішньому дворі університету. Тут можна буде детальніше ознайомитися з діяльністю організацій, що співпрацюють з молоддю.
Взяти участь у форумі «Молодь Дніпра» може кожен охочий віком від 14 до 35 років. Для цього потрібно зареєструватися до 14 квітня на сторінці форуму у Facebook.