У «Дніпрогазі» розповіли про готовність міста до опалювального сезону

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У «Дніпрогазі» розповіли про готовність міста до опалювального сезону отключены

Для підвищення безпеки використання газу у побуті та надійного постачання, особливо в осінньо-зимовий період, працівники АТ «Дніпрогаз» проводять комплексне обстеження розподільних газопроводів, газопроводів-уводів, їхній капітальний ремонт, усувають пошкодження ізоляції.

– Готуючись до опалювального сезону, фахівці компанії проводять планові, поточні ремонти, технічні огляди та обслуговування обладнання газорозподільних і шафових газорозподільних пунктів, станцій катодного захисту газопроводів. Загалом виконано близько 20 тисяч різних типів робіт. Словом, газові мережі Дніпра та Дніпровського району до опалювального сезону готові, – розповів технічний директор АТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.
Окрім того, за його словами, в рамках плану розвитку газорозподільної системи Дніпра вже виконано капітальний ремонт 20 установок катодного захисту газових мереж та реконструкцію газопроводу низького тиску по вул. Аврори, що у Самарському районі. Нині тривають роботи із заміни близько 3,2 км застарілого сталевого підземного газопроводу низького тиску на новий поліетиленовий на житловому масиві Тополя-1. Роботи планується закінчити у грудні.
– Реконструкція та модернізація розподільних мереж й обладнання дозволить підвищити безпеку під час експлуатації системи газопостачання, а також запобігти виникненню можливих аварійних ситуацій, пов’язаних з витоками блакитного палива. Газовики продовжують своєчасно та якісно виконувати роботи на газопроводах для безперебійної доставки газу до промислових підприємств, котелень, житлових будинків, щоб містяни перезимували в теплі та з комфортом, – додав Юрій Безпрозваний.
Нагадаємо, основною сферою діяльності АТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тисяч км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн кубометрів газу для 400 тисяч побутових споживачів, 3,7 тисяч промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання.

Поделиться: