У Дніпрі вперше зібралася Інвестиційна рада

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вперше зібралася Інвестиційна рада отключены

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося перше засідання Інвестиційної ради. Вона об’єднала понад три десятки представників підприємств регіону. Разом з обласною владою їх власники та топ-менеджери працюватимуть над покращенням бізнес-клімату в області.
Одна з перших задач – «вдихнути життя» у Павлоградський індустріальний парк. Для перших трьох підприємців, які почнуть будувати там заводи, ОДА підготувала бонус. Дорогу від основного автошляху до виробничих потужностей прокладуть обласним коштом.
– Штаб-квартира нашої компанії розташована в США, а технічний офіс знаходиться в Україні. Для нас важливо, щоб бізнеси реєструвалися саме тут. Ми чекаємо на підтримку нашого суспільства, держави, в першу чергу – органів місцевого самоврядування. Адже потрібно підіймати рівень освіти та науки. Головне, що нас хочуть почути, – сказав голова правління «Асоціації Ноосфера» Михайло Рябоконь.
Інвестиційна рада при Дніпропетровській ОДА об’єднала власників та топ-менеджерів компаній. Вона буде платформою для конструктивного діалогу між владою та бізнесом.
– Наша область досить приваблива. ІТ-індустрія тут представлена великою кількістю компаній. Проте є кілька «вузьких місць». Найголовніша складність – відсутність авіасполучення. Ми не можемо привезти сюди клієнтів, замовників, інвесторів. І вони часто відмовляють в проєктах, – розповів виконавчий директор «IT Dnipro Community» Євген Гостіщев.
Нова Інвестиційна рада збиратиметься щонайменше один раз на півріччя.

Поделиться: