У Дніпрі відзначили День Гідності та Свободи

  21.11.2017 17:44   -
Новини

21 листопада, у День Гідності та Свободи, представники міської та обласної рад, духовенства, правоохоронних органів та рятувальники поклали квіти до монумента пам’яті Небесної Сотні. Також у ДніпроОДА до Дня Гідності та Свободи відкрили виставки фотографій та дитячих малюнків, присвячені подіям на Майдні. На виставці малюнків «Гідність та Свобода очима дітей» – понад 20 робіт. Їх обрали серед 80 малюнків. В експозиції – роботи учнів 8-9 класів трьох дніпровських шкіл. Школярі зображували Україну й мирну, квітучу, і вольову, яка відстоює свою свободу.

– Всі зміни діти відчувають на собі та переживають разом з дорослими. Малюнки ілюструють бачення сучасної історії нашої держави очима школярів, – розповіла член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар

Фотовиставку «Право на Гідність та Свободу» вже традиційно розмістили на колонах холу ДніпроОДА. В експозиції – 27 світлин, на яких – події Революції Свободи 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Герої фото – патріоти українських національних революцій, які у різні роки виборювали мир, спокій та європейський шлях розвитку нашої країни.

– Ці виставки − згадка про патріотів нашої країни, про Майдан, Небесну Сотню та незламний дух українського народу. Дуже важливо пам’ятати свою історію, адже без неї немає і майбутнього, – поділився відвідувач Денис Алєксєєнко.

На відкриття виставок завітали представники громадськості, школярі та студенство. Експозиції можна побачити протягом двох тижнів в холі ДніпроОДА, вхід вільний.

Після відкриття виставок у ДніпроОДА відбувся круглий стіл, який також присвятили Дню Гідності та Свободи. Учасники зустрічі обговорювали історію становлення української національної ідеї. В обговоренні взяли участь викладачі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, студенти та представники громадськості.