У Дніпрі відкрили фотовиставку «Перерваний політ»

  15.10.2019 10:51   -
Новини

У холі облдержадміністрації презентували фотовиставку «Перерваний політ». На 18 світлинах закарбовані гіркота втрати, сум, пам’ять. А ще – гордість за українських Героїв.

Кращих синів Дніпропетровщини, що полягли на Донбасі. У пам’ять про них – чергова частина фотопроєкту «Заради них». Це вже третя експозиція серії «Перерваний політ», – про це повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.
– Фотопроєкт «Заради них» започаткували декілька років тому. Пам’ять про героїку наших захисників має бути увічнена. На світлинах – військові, їхні дружини, діти, батьки, – розповіла Наталія Шуліка. – Якщо у перших експозиціях серії «Перерваний політ» на передньому плані – біль від втрати рідної людини, то зараз акцент зробили на пам’яті.
До фотосесії долучилися шість родин із Дніпропетровщини. Хтось втратив сина, хтось – чоловіка й батька…
Юлія Драган із Підгородного й досі не може отямитися від болю. Вона втратила чоловіка у 2014-му. Олексій командував відділенням у 93-й бригаді. Жінка каже, що були на зв’язку один з одним щоранку та щовечора. Але одного разу замість голосу чоловіка почула автовідповідач – «телефон поза зоною».
– Про чоловіка нічого не було чути три тижні. А потім мене запросили на впізнання, – згадує Юлія Драган. – Мали дуже міцну родину. Олексій був ідеальним чоловіком і батьком. Найдорожче, що від нього залишилося, – наша донька.
Частина світлин – на темному фоні, решта – на білому. Головний меседж експозиції – Герої навіки залишилися в пам’яті.
Загалом в експозиції – 18 світлин.Фотовиставка працюватиме місяць у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Вхід вільний. Після – світлини помандрують районами області