У Дніпрі майбутні поліцейські склали присягу на вірність Україні

  15.10.2019 11:02   -
Новини

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА майже 500 юнаків та дівчат урочисто присягли на вірність українському народові. Вони – майбутні правоохоронці, а нині – першокурсники державного університету внутрішніх справ.

На Алеї пам’яті були присутні курсанти з різних регіонів України. Це майже 500 хлопців та дівчат, які представляють нову генерацію Національної поліції
-Ви обрали для себе нелегку справу, адже бути поліцейським – це значить повністю віддати себе служінню українському народові, – звернулася до курсантів заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.
Підтримати першокурсників прийшли близькі та друзі. Курсанти пообіцяли вірно служити українському народові, сумлінно виконувати свій професійний обов’язок, з гідністю нести звання поліцейського.
Курсанти на символічну хвилину схилили голови в пам’ять про загиблих на Сході захисників України та поклали до пам’ятного знаку на честь бійців.
Також майбутні поліцейські отримали церковне благословення.
– Емоції переповнюють. Це дуже важливий крок у житті. Те, що бути поліцейським може тільки хлопець, вважаю давно забутим стереотипом. Зараз це в силах кожного, головне – мати бажання та любити свою країну, – поділилася курсантка Ангеліна Баб’як.
На завершення заходу курсанти під звуки оркестру пройшли урочистим маршем.