У Дніпрі відбувся футбольний турнір серед комунальників

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся футбольний турнір серед комунальників отключены

У Дніпрі відбувся перший товариський турнір з міні-футболу серед команд комунальних підприємств.

Змагання відбулися на стадіоні навчально-виховного комплексу №100 і у ньому взяли участь команди: КП «Дніпроводоканал», Інспекції з благоустрою та паркування, КП «Міський електротранспорт», КП «Дніпрометрополітен».

– Ідея проведення турніру у нас виникла після того, як ми дізнались, що у комунальних підприємств є свої футбольні команди. Дехто з них брав участь у змаганнях профспілок, а хтось самостійно збирався по четвергах після роботи для гри. Таким чином ми вирішили урізноманітнити дозвілля наших співробітників. Цей захід демонструє, що комунальники – це люди, які мають хобі та займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя, – розповів представник мерії Антон Андрієнко.

Технічний директор КП «Дніпровський метрополітен» Олександр Компанієць зазначив, що коли вони дізналися про проведення турніру, одразу вирішили взяти у ньому участь. Тим паче в їх комунальному підприємстві є своя команда.

– Наша команда складається з наполегливих і вольових людей. Дуже важливо, що саме ці якості вони використовують у процесі своєї роботи, – додав Олександр Компанієць.

Начальник відділу евакуації інспекції по питанням контролю за паркуванням Віталій Бережний на турніри був капітаном збірної інспекцій.

– Спорт нас об’єднує і допомагає налагоджувати взаємовідносини як у колективі, так і поза роботою. Проводити подібні турніри необхідно частіше. Завдяки грі колектив зближується і це дозволяє продуктивніше працювати, – впевнений він.

По завершенні турніру учасники отримали грамоти, футбольні м’ячи, медалі, кубки. Результати турніру наступні: перше місце – команда КП «Дніпровський метрополітен», друге місце – команда КП «Дніпроводоканал», третє місце – збірна команда інспекцій, четверте місце – команда КП «Міський електротранспорт».

Поделиться: