Будівництво дніпровського аеропорту розпочнеться у вересні 2020 року

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Будівництво дніпровського аеропорту розпочнеться у вересні 2020 року отключены

Перша фаза будівництва аеропорту Дніпропетровщини розпочнеться вже у вересні 2020 року. Одночасно мають стартувати роботи зі зведення злітно-посадкової смуги та терміналу.

Про це стало відомо під час онлайн-зустрічі голови ОДА Олександра Бондаренка та представників держпідприємства «Фінінпро».

– Будівництву будь-якого масштабного проєкту передує велика документальна робота, якою займаються десятки фахівців у різних галузях. Мінімальні строки проведення експертиз та тендерів, отримання дозволів регламентує закон. Це тривалий процес. Проте завдяки грамотному менеджменту вже у вересні зможемо розпочати першу фазу будівництва нового аеропорту, – наголосив Олександр Бондаренко.

Очільник області додав: аби оптимізувати строки будівництва злітно-посадкової смуги, проєкт розбили на дві частини. Тендер на першу фазу проходитиме з серпня по вересень. Оберуть підрядника, який восени виконає підготовчі роботи. Одночасно інвестор DCH візьметься за зведення терміналу.

– Паралельно розпочнеться міжнародний тендер на другу фазу робіт – оберуть генпідрядника, який зробить основний об’єм робіт з будівництва смуги. Переможця оголосять за три місяці. До того часу буде готовий проєкт, який саме пройде необхідну експертизу, – зазначив Олександр Бондаренко. –  Підхід до справи, коли всі процеси виконуються паралельно, дозволить нам завершити будівництво наприкінці 2022-го. 

Злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині зведе держава – коштами розпоряджається держпідприємство «Фінінпро». Вона буде довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами. За новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі відповідає інвестор – українська промислово-фінансова група DCH.

Поделиться: