У Дніпрі відбулася костюмована екскурсія

  20.02.2020 21:33   -
Новини

У Дніпрі відбулась костюмована екскурсія. Її провів гід-історик в образі засновника Катеринослава – Олександра Поля. Дві години він водив усіх охочих місцями, що пов’язані із Полем. Розпочали екскурсію від однойменного пам’ятника і завершили у парку ім. Шевченка.

В образі Поля постав магістр історичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара Віктор Бородін. Маршрут він розробив за путівником історика та краєзнавця Ігоря Кочергіна.

– Ми плануємо збільшити масштаби цієї екскурсії і, можливо, залучимо не одну особу. Також буде більш театралізоване дійство, – розповіла начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Наступна костюмована екскурсія «Видатні історичні постаті: Олександр Поль» відбудеться 15 березня. Записатися на неї можна безпосередньо у Туристичному інформаційному центрі або на його сторінці у фейсбук.

– Історію і міста, і країни творить людина. Тому важливо розповідати про видатні постаті. Такими невеличкими кроками Дніпро виходить на туристичну арену України, – зазначила представниця ГО «Дивна Україна» Ольга Філь.

У планах Туристичного інформаційного центру – створення екскурсій, присвячених градоначальникам Дніпра.

Поділитись: