Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дітей АТОвців та переселенців запрошують на виставу-мюзикл отключены

Дітей учасників АТО та переселенців запрошують до Театру драми та комедії на музичну виставу. 22 лютого там покажуть яскравий мюзикл «Моана – легенда океану».  

– Спільно з нашими друзями, дитячим театром «Золотий ключик», запрошуємо учасників АТО/ООС та переселенців із родинами цікаво провести суботній день та завітати на яскраву виставу-мюзикл. Вхід вільний за попередньою реєстрацією, – сказала начальниця обласного  управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Маленька Моана – донька вождя одного з невеличких племен. Вона мешкає на райському острові, але мріє побувати за рифами. Дівчинка відправляється у захопливу подорож, під час якої їй доведеться спуститися в океанські глибини, зустрітися із морськими чудовиськами та врятувати свій народ.

Щоб потрапити на виставу, слід заповнити онлайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoRAQY_BiuWR2_zkiVaufJgbQINGHQVyS3VCrIUBGYBim_Ig/viewform.  Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, проспект Д. Яворницького, 97, Театр драми та комедії. Початок 22 лютого от 11:00.

Поделиться: