У Дніпрі відбулася 75-та естафета «Миля миру»

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбулася 75-та естафета «Миля миру» отключены

У суботу, 19 жовтня, у Дніпрі відбулась традиційна естафета «Миля миру». Вперше спортсмени взяли участь у цьому забігу у 1944-му. Тоді його приурочили до визволення Дніпра від фашистських загарбників. За 75 років естафета жодного разу не переривалась.

– Уже чотири покоління Дніпра беруть участь у «Милі миру». Це дуже символічно, бо для кожного українця зараз слово «мир» має велике значення. Цього разу бігло близько тисячі юних спортсменів: учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, студенти технікумів та професійно-технічних училищ, любителі бігу, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
Юрій Красноокий професійно займається легкою атлетикою вже 5 років. Каже, що хоч і дистанція на «Милі миру» не дуже велика, все одно потрібно готуватися.
– Я пробіг 1,5 кілометра. Зараз ми готуємося до чемпіонату України з кросу, і цей старт потрібен як тренування. Аби бути готовим до такої дистанції, я вважаю, потрібно регулярно займатися спортом та не мати шкідливих звичок, – сказав спортсмен.
Переможці визначатили окремо у всіх категоріях: учні загальноосвітніх шкіл, студенти технікумів і вищих навчальних закладів, любителі бігу серед чоловіків (хлопців) та серед жінок (дівчат) окремо. Найкращих спортсменів нагородили пам’ятними призами, медалями та дипломами від управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та спонсорів заходу.

Поделиться: