Дніпровські надзвичайники провели зустріч зі школярами

  19.10.2019 15:56   -
Новини

16 жовтня надзвичайники 25-ї державної пожежно-рятувальної частини Дніпра спільно з керівництвом загальноосвітньої школи № 129 провели масштабну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», – про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Захід став для присутніх цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки життєдіяльності. Під час цієї акції дітям та педагогам розповіли найголовніші правила безпечного поводження як у побуті, так і в громадських місцях.
Щоб зустріч з надзвичайниками буда максимально корисною та інформативною, захід проходив у форматі активної дискусії з дітьми. Школярі мали змогу не тільки поставити питання фахівцям Служби порятунку «101» та отримати від них відповідь, а й розповісти про ті випадки надзвичайних подій та ситуацій, які вже виникали в їх житті.
Виявилося, що багато хто з дітей ставав свідком пожеж та самотужки викликав вогнеборців за номером «101».
– Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища, – говорять рятувальники.
Також, по завершенню спілкування в школі, ДСНСники запросили дітей на спортивний майданчик та продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території міста та про причини їх виникнення.
Кожен охочий мав змогу спробувати себе у ролі справжнього пожежного, одягнувши спорядження рятувальників та працюючи з пожежним стволом.
Загалом в акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» участь взяло близько 300 школярів та 25 педагогів.