У Дніпрі відбудеться четвертий Різдвяний бал «Мужність та грація»

  23.10.2019 18:47   -
Новини

У Дніпрі стартувала підготовка до Різдвяного балу «Мужність та грація». На паркет вийдуть військові, їхні рідні та волонтери. Аби приєднатися, потрібне лише бажання. Рухатися в такт – навчать, – в цьому запевнила начальниця управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– Різдвяний бал «Мужність та грація» проводимо четвертий рік поспіль. Є пари, які беруть участь з грудня 2016 року. Танець став для них стилем життя, тепер вони тренуються щотижня. Цьогоріч «танцювальна сотня» за традицією підготує сюрприз для гостей балу, – розповіла Наталія Шуліка.
На Різдвяному балу-2019 виконуватимуть вальс і танго. Буде багато танцювальних майстер-класів та ігор, приєднатися до яких зможуть і гості. А ще – вперше на балу співатиме волонтерський хор. До свята його учасники обіцяють підготувати щедрівку.
– Запрошуємо тих, хто хоче виступити на Різдвяному балу, приєднатися до репетицій. Вони проходять тричі на тиждень у зручний час. Долучитися можуть і одинаки, і пари, і новачки, і ті, хто вже має сценічний досвід. Все це неважливо. Головне – бажання, – наголосила Наталія Шуліка.
Різдвяний бал відбудеться 22 грудня у Дніпропетровському театрі опери та балету. Аби приєднатися, слід зателефонувати за номером: (068) 679 89 61.