До кінця року понад 700 шкіл області матимуть швидкісний інтернет

  23.10.2019 18:50   -
Новини

Швидкісний інтернет має бути у кожній школі Дніпропетровщини. Таку задачу озвучив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко під час наради із провідними операторами зв’язку, які працюють в області. Понад 700 шкіл планують досягти цілі вже до кінця 2019 року.
– Я дуже часто їжджу у відрядження по області. Зв’язок поганий – неможливо подзвонити по роботі, нема інтернету. І це у доволі великих населених пунктах з кількатисячним населенням, – підкреслив Олександр Бондаренко.
Боротися із «білими плямами» на карті області, які не охоплені всесвітньою павутиною, розпочнуть зі шкіл. Планується, що до кінця року доступ до швидкісного інтернету матимуть вже понад 700 закладів.
– Іде реформа децентралізації. На Дніпропетровщині вже 70 громад, а до кінця року їх кількість ще збільшиться. Відповідно до цього розширимо мережу опорних шкіл. І тут знову виникає проблема зв’язку. Задача від Уряду – у всіх школах має бути швидкісний інтернет. Доступний не лише у кабінеті директора, а й для всіх дітей. Це вимоги сьогодення, – зазначив Олександр Бондаренко.
Працюватимуть в області і над збільшенням кількості населених пунктів, у яких доступний інтернет. У 2020 році акцент зроблять на об’єктах надання публічних послуг – лікарнях, дитячих садочках, управліннях соцзахисту, спортивних об’єктах тощо. Очільник області гарантував операторам зв’язку максимальну підтримку обласної влади у втіленні цього проєкту.