У Дніпрі відбудеться благодійний шкільний фестиваль

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться благодійний шкільний фестиваль отключены

У суботу, 31 серпня, у Дніпрі відбудеться благодійний шкільний фестиваль «Своє для своїх», на якому діти з багатодітних та малозабезпечених родин зможуть безкоштовно отримати канцтовари, одяг та взуття для школи.

Крім того, на гостей фестивалю чекають безліч цікавих майстер-класів для дітей та дорослих (це і малюнки гарячим шоколадом, і гончарство, і вправи з козацькою зброєю, і хімічні досліди, і декоративний розпис чашки), участь у конкурсах та призи від партнерів заходу.
Безкоштовно отримати канцтовари, одяг та взуття для школи зможуть: діти з багатодітних чи малозабезпечених сімей, діти з особливими потребами, діти з родин АТОвців та переселенців. Для того, щоб отримати допомогу, обов’язково візьміть посвідчення!
Крім того, організатори обіцяють, що кожна дитина зможе безкоштовно отримати іграшку в подарунок.
Також до благодйного заходу запрошують долучитися українських виробників канцтоварів, товарів для дітей, дитячого одягу і взуття. Зв’язок з організаторами за номером: +380990953578, viber, telegram, сторінка у “Фейсбук”:https://www.facebook.com/events/492283754860140/.
Благодійний шкільний фестиваль відбудеться 31 серпня з 11.00 до 19.00 на площі біля Історичного музею ім. Д. Яворницького.

Поделиться: