У Дніпрі ветеринари провели складну операцію, щоб врятувати евакуйовану ослицю

  16.03.2023 12:18   -
Новини

Вони самі прийшли до наших військових по допомогу. Двоє віслючків дісталися позицій наших воїнів на Донеччині. Одна з тварин була поранена. Армійці, ризикуючи власними життями, евакуювали поранену ослицю до Дніпра, аби тут їй надали екстрену медичну допомогу. 

Ослицю звуть Мамуля. Її вдалось евакуювати з Донеччини, де вона дістала важку травму.

Оксана, ветеринарна лікарка: «До наших військових, на самих гарячих точках, прибилося два віслюки — мама та син. Син віслюк був здоровий і його вже забрали волонтери. А мама була дуже поранена, в неї поранені ніжки. І військові звернулися до організації «Вірність», та через цю організацію волонтери евакуювали вчора цю тварину до нас у лікарню, щоб надати їй термінову допомогу». 

Одна з кінцівок тварини була повністю розтрощена, і скільки часу вона провела з такою травмою — невідомо. Вже у Дніпрі від неї не відходили ветеринари. Лікарі провели складну операцію і зберегли життя Мамулі.

Оксана, ветеринарна лікарка: «Коли вона приїхала, то стан рани її кінцівки був дуже важкий, велике запалення. Ми турбувалися, що може вже почала розвиватися гангрена. Вчора зробили цю термінову операцію, сьогодні вже вона почувається добре». 

Лікарі кажуть, життю ослиці наразі нічого не загрожує, втім, тривалий час потрібен, аби рана загоїлась. Згодом їй планують встановити протез.
Мамулю вже перевезли на ферму. Там вона одужуватиме. Їй створили комфортні умови перебування для повного курсу реабілітації.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: