У Дніпрі пройшла інспекція дитячих та спортивних майданчиків міста

  17.03.2023 12:21   -
Новини

Безпечно та сучасно. У Дніпрі на вулиці Терещенківській за зверненням мешканців відремонтували дитячий та спортивний майданчики. Тепер проблеми, з якими стикалися батьки та малеча, у минулому. 

У Дніпрі на вулиці Терещенківська,18 завершують ремонт спортивного майданчика.

Артем Нідєлько, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР: «Ми зробили дослідження цього майданчика, провели обстеження. Визначили те, що є деякі елементи, які треба відремонтувати. Ті тренажери, які ми не ремонтуємо, ми робимо їм просто обстеження і змащуємо їх, аби вони не скрипіли, аби довше прослужили нашим жителям».

З проханням оновити саме цей майданчик звернулись мешканці сусідніх будинків. Наразі тут вкладають покриття — сучасне та безпечне.

Сергій Клеопа, представник підрядної компанії: «На даному етапі, уже після трамбування основи, підсипається, вирівнюється після трамбовки все. Підсипається і укладається гумове покриття».

Також біля сусіднього будинку на фінальній стадії ремонт дитячого ігрового майданчика.

Артем Нідєлько, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР: «На цьому дитячому майданчику була така ж сама проблема, яка і на попередньому, спортивному. По-перше, це рівень самого дитячого майданчика, який ми вирівняли. Раніше він підтоплювався водою».

Цьогоріч по місту планують відновити щонайменше 70 майданчиків.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: