У Дніпрі вдев’яте відбудеться благодійний студентський бал

  05.11.2019 14:50   -
Новини

Ліричний вальс, запальна ламбада та весела макарена, – 21 листопада у Дніпрі пройде благодійний студентський бал. Цьогорічна тематика – «90-ті: навколо світу». На бал вже зареєструвалися вісім команд від різних вишів Дніпропетровщини.

– З нагоди Міжнародного дня студента облдержадміністрація підготувала для молоді низку заходів. Один із них – це благодійний студентський бал, який проводиться вже дев’ятий рік поспіль. Тематика щороку різна. Цього разу обрали епоху 90-х, – розповіла начальниця обласного управління департаменту освіти і науки Любов Кравченко. – Студенти ще можуть зареєструватися та представити свій навчальний заклад на цьому святі, тож запрошуємо взяти участь.
Відкриє студентський бал-2019 класичний вальс, а «родзинкою» стане запальна ламбада. Також учасники станцюють відому усім макарену. Після усіх виступів традиційно оберуть Короля та Королеву балу.
– Ми вирішили показати, що танцювали у різних країнах світу у 90-х роках. Поки складніше за все учасникам дається ламбада. Але студенти багато тренуються та вже демонструють дуже гарні результати. Хоча більшість із них взагалі не мають танцювального досвіду, – поділилася хореограф Катерина Танцюра.
Цьогоріч організатори вирішили змінити формат балу. Окрім традиційних виступів пар на учасників чекає танцювальний батл – команди університетів змагатимуться між собою за звання найкращої.
– Участь у такому заході – це не просто новий досвід. А ще й гарна можливість показати свої здібності на обласному рівні. До того ж, тематика балу дуже цікава. Ми спостерігали ту епоху, були причетними до тієї культури, та навіть більше – ми виросли на музиці 90-х» – поділився голова студентської ради Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Володимир Кононенко.
Під час заходу збиратимуть кошти для допомоги малюкам, які знаходяться у відділенні патології новонароджених та реанімації Центру матері та дитини ім. проф. М. В. Руднєва.
Також учасники та гості свята зможуть долучитися до проєкту «Донор.UA» та за потреби – стати донорами крові. Для цього слід зареєструватися на сайті Donor.ua та заповнити реєстраційну форму.
Студентський бал відбудеться 21 листопада о 18:00 у нічному клубі «RIO» за адресою: м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 19 Д. Аби долучитися, слід звернутися до організаторів у FB (https://www.facebook.com/public.shevchenko) або за телефоном: (097) 775 19 34.