Навесні 2020-го у Дніпрі пройде міжнародний економічний форум

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Навесні 2020-го у Дніпрі пройде міжнародний економічний форум отключены

На Дніпропетровщині стартувала підготовка до DEF-2020. Він пройде навесні 2020 року. Акцент – на космічних та ІТ-технологіях. Третій Міжнародний економічний форум стане платформою для обговорення нових можливостей у цих галузях та залучення інвестицій у їхній розвиток.
Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка із представником керівництва компанії «Ноосфера» Джоном Ізеллою.
– Дніпропетровщина давно і по праву має статус космічної столиці України. Цей тренд треба відроджувати і розвивати. Нещодавно відбулися зміни у вітчизняному законодавстві. З 1 січня 2020-го космічні проєкти зможуть реалізовувати й приватні компанії. Це сприятиме активному залученню інвестицій у передову галузь, – підкреслив Олександр Бондаренко.
DEF-2020 організовують Дніпропетровська ОДА, компанія «Ноосфера», підприємства космічної галузі та ІТ-спільнота регіону.
– Головна мета економічного форуму – конструктивний діалог між владою та інвесторами. Залучатимемо і вітчизняні, і зарубіжні ІТ-компанії, що працюють у космічній галузі. Разом обговоримо пошук нових можливостей та поміркуємо над перспективними проєктами, – сказав Олександр Бондаренко.
– Україна завжди мала великий потенціал у космічній галузі. Тепер у неї є всі шанси повною мірою реалізувати його. Все – завдяки новому законодавству, що відкриває для космічного бізнесу надзвичайні перспективи, – зазначив представник керівництва компанії «Ноосфера» Джон Ізелла.
До Міжнародного економічного форуму у Дніпрі зазвичай долучаються сотні бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів та експертів із декількох десятків країн світу. Це чудова платформа для реалізації бізнес-проєктів та залучення інвестицій в економіку регіону.

Поделиться: