У Дніпрі ухвалили програму з підтримки громадських ініціатив

  20.12.2017 13:42   -
Новини Суспільство
міськрада Дніпра

20 грудня під час 28-ої чергової сесії міської ради Дніпра депутати ухвалили міську цільову програму з підтримки громадських ініціатив та соціально-культурного розвитку суспільства «Сучасне місто» на 2018–2022 роки

Таке рішення депутатів має допомогти активним дніпрянам втілювати власні ідеї та ініціативи для поліпшення благоустрою міста. Наразі одним з ключових завдань програми є налагодження комунікації між громадськими організаціями, суспільством і місцевою владою.

Протягом найближчих чотирьох років у рамках програми «Сучасне місто» хочуть ініціювати щорічний конкурс проектів для громадських організацій «Ідея. Проект. Результат». Крім того, у місті планують заснувати форум Social Impact Bond і загальноміську громадську інституцію Ciub-StartUp, що залучатиме інвестиції для впровадження корисних проектів.

Автори міської програми пропонують активізувати напрямок взаємної допомоги дніпрян, створивши Центр перерозподілу волонтерської допомоги, де громадські об’єднання зможуть обмінюватися ресурсами з волонтерськими організаціями.  Серед ідей також заснування онлайн-платформи «Центр нового життя речей», що допомагатиме малозабезпеченим верствам населення.

Також планують організувати Школу партнерства, де молоді громадські активісти зможуть навчатись та обмінюватись досвідом.