У Дніпрі у пішоходів-порушників виявили заборонені речовини

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі у пішоходів-порушників виявили заборонені речовини отключены

У пішоходів, які переходили дорогу у невстановленому місці, патрульні виявили заборонені речовини, – про це повідомляє офіційна ФБ-сторінка Патрульної поліції Дніпропетровської області.

6 січня на площі Вокзальній патрульний екіпаж помітив чоловіка, який переходив проїзну частину у невстановленому місці, до того ж, просто перед службовим автомобілем. Інспектори зупинили чоловіка. Під час спілкування з охоронцями порядку та складання адміністративного матеріалу, той помітно нервував та намагався швидше піти з місця. Така поведінка здалася патрульним підозрілою, тож вони провели поверхневу перевірку громадянина. Як виявилося, чоловік нервував через вміст обгортки для документів. В ній був сліп-пакет із невідомою речовиною, схожою на наркотичну. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Дніпровського відділку поліції.

Того ж дня на вулиці Пастера патрульні помітили ще одного безвідповідального пішохода, який переходив проїзну частину поза межами пішоходного переходу. На чоловіка склали відповідну постанову, але помітили, що він нервує та намагається швидше уникнути спілкування з охоронцями порядку. Під час поверхневої перевірки у громадянина виявили паперовий згорток із речовиною, схожою на наркотичну. На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Дніпровського відділку поліції.

Поделиться: