У Дніпрі суд зобов’язав забудовника знести незаконну багатоповерхівку

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі суд зобов’язав забудовника знести незаконну багатоповерхівку отключены

22 вересня Дніпропетровський окружний адміністративний суд прийняв рішення про знесення за власний рахунок відповідача Лози В. В. самочинно збудованого ним об’єкту будівництва, який розташований за адресою вул. Міськдачі, 11 А.

Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, самочинне будівництво було розпочато відповідачем ще в 2012 році. Воно неодноразово зупинялось за приписами органів державного архітектурно-будівельного контролю області та міста. З 2014 року питання знесення будівлі розглядалось судовими органами, але не було вирішено остаточно лише з питань підсудності справи цивільному або адміністративному судочинству.

Управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради звернулося з адміністративним позовом до адмінсуду в 2018 році. Тривалий час справа розглядалась різними суддями Дніпропетровського окружного адміністративного суду. При активній позиції небайдужих мешканців житлового масиву та системній роботі виконавчих органів міської ради, спрямованій на боротьбу із самочинними об’єктами на території міста Дніпра, проблема самочинного будівництва багатоповерхівки по вул. Міськдачі, 11 А вирішена судом на користь територіальної громади.

Поделиться: