Молодіжний парк Дніпра запрошує на виступ собак-рятувальників

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Молодіжний парк Дніпра запрошує на виступ собак-рятувальників отключены

У дніпровському Молодіжному парку “Новокодацький” у неділю, 27 вересня, відбудеться цікавий захід за участю собак пошуково-рятувального кінологічного загону “Антарес”, подивитися на виступ яких запрошуються усі бажаючі.

Захід відбудеться на майданчику для вигулу собак (біля Льодової арени) з 10.00 – 13.00. Справжні собаки-рятувальники, на рахунку яких – десятки врятованих людей, на ваших очах проведуть справжню спецоперацію за заданою легендою.

-Вам розкажуть, що потрібно собакам для пошуку людини, яка загубилася, та запропонують побути в ролі умовно загубленого. Ви дізнаєтесь, як поводитися в нестандартних ситуаціях, як орієнтуватися в лісі та що лежить у рюкзаку кінолога-рятувальника, – розповіла керівник загону «Антарес», кінолог-рятувальник Лариса Борисенко.

Окрім глядачів, на захід запрошуються власники собак, які хочуть протестувати своїх улюбленців на придатність до пошуку людей.

-При цьому собаки повинні бути слухняними, вакцинованими й мати хорошу ігрову й харчову мотивацію – візьміть з собою дрібно нарізане м’ясо, улюблені іграшки тварин та ветпаспорт, – додала одна з організаторів заходу Катерина Головачова.

Поделиться: