У Дніпрі стартував набір до лав патрульної поліції

  14.05.2023 19:12   -
Новини

У Дніпрі стартував набір до лав патрульної поліції. На конкурсантів очікує тестування на знання законодавства, медичне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості та співбесіда. 

В управлінні патрульної поліції проходить набір на посаду поліцейського. Спочатку — тестування, потім — медичне обстеження, оцінка фізичної підготовки та співбесіда. З початку року охочих більше тисячі. Один з них — Ярослав. З дитинства він мріяв допомагати людям, займався спортом, здобув вищу освіту.

Ярослав Іванов, кандидат: «Плідно готувався, заходив на сайт rada.gov.ua, там дивився закони, які будуть у тестах. Десь близько місяця точно готувався, коли я дізнався, що будуть в мене тести».

Для успішного проходження тестування конкурсанти мають знати закони.

Андрій Ісенко, начальник відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції Дніпропетровської області: «Саме зараз у нас проходить комп’ютерне тестування кандидатів на службу до патрульної поліції. Тестування складається з двох етапів — два блоки по 60 питань. Один з них на знання законодавчої бази, інший — на знання логіки та логічного мислення».

Існують певні вимоги до майбутніх патрульних.

Владислав Філіпов, інспектор відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції у Дніпропетровській області: «Вік від 18 до 55 років, повна загальна середня освіта, відсутність судимості та за станом здоров’я придатність до служби».

Анастасія Шуляк, журналістка: «А це стадіон Славутич. Саме тут сьогодні проходить третій етап конкурсу до патрульної поліції. А саме — фізична підготовка».

Владислав Філіпов, інспектор відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції у Дніпропетровській області: «Сьогодні ми проводим етап ФІЗО, фізичних вправ. Він складається з трьох вправ. Перше — це комплексно-силова вправа, біг на 100 метрів та кілометр».

Ярослав старанно виконує всі нормативи, бо мріє стати відповідальним та професійним патрульним.

Ярослав Іванов, кандидат: «В лавах Національної поліції я хочу зробити все від себе можливе в рамках чинного законодавствах — оберігати права і свободу людини і йти в ногу
в наше майбутнє. А зміни потрібно починати з себе».

Після проходження всіх попередніх етапів на Ярослава чекало останнє випробування.

Ярослав Іванов, кандидат: «Зараз я пройшов етап співбесіди. Всі вже етапи пройдені і чекаємо на позитивний результат».

Ярослав успішно пройшов всі етапи конкурсу і вже готується до 6-місячного навчання.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: