У Дніпрі на стінах паркінгу створили патріотичний мурал

  15.05.2023 19:03   -
Новини

Дніпряни створили креативний мурал на одному з паркінгів міста. Тепер тамтешні стіни замість вандальних написів прикрашають твори мистецтва. Відео з новим арт-об’єктом швидко заполонило соцмережі. 

Жителі будинку на проспекті Поля ініціювали створення патріотичного муралу. Раніше паркінг був обмальований брудними написами.

Артур Спаський, художник проекту «Spraynation»: «Вирішили з ними зробити отакий саме концепт з чотирьма персонажами, сюжетна лінія. Жителі будинку проявили ініціативу та виділили кошти на це. З нами зв’язались люди і ми почали в принципі обговорювати та створювати цей малюнок».

Популярність арт набрав завдяки відео у соціальних мережах.

Раміль Мамедов, художник проекту «Spraynation»: «Я ініціатор цього об’єкта, я зібрав команду з друзів. Наш товариш знімав весь процес створення, змонтував відео, опублікував у ТікТок і він набрав великої популярності».

На створення муралу знадобилося 8 днів, 200 балончиків фарби та 50 літрів фасадної емульсії.

Артур Спаський, художник проекту «Spraynation»: «Перші три дні працювали вп’ятьох, в наступні п’ять працювали вже втрьох, повністю там домальовували деталі».

Кожне з чотирьох зображень символізує незламність українського народу.

Артур Спаський, художник проекту «Spraynation»: «Перший — це Тарас Шевченко. Один з таких найпопулярніших людей, хто боровся за українську мову, українську ідентичність та національність. Далі йде вже козак такий, більш графічний, в якому одна половина — це як козак з минулого часу та козак з сучасного часу — воїн».

Наступний малюнок демонструє розбиту техніку росіян, на якій мужньо стоїть український козак.

Артур Спаський, художник проекту «Spraynation»: «Тут намальована дівчина з автоматом — це теж символ такий боротьби — те, що весь народ бореться проти російської агресії».

Хлопці планують і надалі створювати патріотичні мурали на вулицях нашого міста.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: