У Дніпрі на вулиці Воскресенській оновили пішохідну зону

  13.05.2023 19:07   -
Новини

У Дніпрі, попри війну, продовжують оновлювати пішохідні зони. Одна з них — на вулиці Воскресенській. Тут оновили плитку, велосипедні доріжки та люки. 

Нова плитка і велосипедна доріжка. Також замінили трубу і опустили її під землю. Усі роботи виконали на вул. Воскресенська, люди відразу оцінили оновлення.

Ліна, дніпрянка: «Дуже зручно, тому що у мене ніжки хворі, і для мене це дуже зручно. Рівненько, добре, дуже подобається, ми дуже вдячні».

Саша, дніпрянка: «Це тішить, бо нам скоро з коляскою ходити. Буде дуже зручно, бо були дуже великі ями, там ми не проїхали б ніяк».

У відновленні тротуарів використовують європейські стандарти.

Руслан Мороз, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради: «Тут укладено майже 1000 м2 плитки тротуарної, близько 25 м2 тактильної плитки, близько 300 м бордюрів різного типу. Також за час роботи було перероблено 8 люків».

Оновленню тротуарів на цій ділянці сприяло звернення від мешканців до міського голови Дніпра.

Дмитро Коробов, начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради: «Відбувся прийом міського голови і мешканців міста, після якого біло доручення департаменту благоустрою виконати комплексний ремонт дворів, а саме — це вулиця Воскресенська 4, 4а, а також є невеликий будинок по вулиці Князя Володимира Великого, 13».

У планах комунальників — продовжити доріжку до найближчої школи.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись: