У Дніпрі стартував конкурсний відбір потенційних директорів шкіл

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартував конкурсний відбір потенційних директорів шкіл отключены

26 червня відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору претендентів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. Відбір проводиться на виконання закону «Про освіту» та рішення сесії Дніпровської міської ради.

За словами голови конкурсної комісії, начальника відділу організації та кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олени Шовкової, конкурс поетапний. Зараз визначають претендентів на посади директорів тих шкіл, якими тимчасово керували виконувачі обов’язків. Таких закладів наразі 29. Сьогодні співбесіди розпочалися для 7 претендентів на керівні посади у 5 закладах середньої освіти.
Кожен конкурсант, зокрема, готує мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу, керівником якого планує стати. Під час засідання комісії претенденти публічно презентують і захищають свої роботи.
– Члени комісії головним чином звертатимуть увагу не на минулі заслуги претендентів, а на те, як саме вони бачать розвиток тієї чи іншої школи, її матеріально-технічного оснащення, кадрового потенціалу тощо. Враховуватимемо обґрунтованість, креативність у підходах до роботи, – сказала голова конкурсної комісії Олена Шовкова.
Після визначення переможців з ними укладуть контракти терміном на два роки (для тих, хто вперше обійматиме посаду директора закладу загальної середньої освіти) і на шість років (з тими, хто раніше працював на такій посаді).

Поделиться: