Підприємцям Дніпра розповіли про інспектування праці

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Підприємцям Дніпра розповіли про інспектування праці отключены

26 червня дніпровським підприємцям-роботодавцям розповіли про основні положення в інспектуванні праці. Відповідний семінар організувала юридична компанія «Праве Діло» за сприянням Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міськради, яка здійснює контроль у місті за дотриманням галузевого законодавства.

Учасників семінару ознайомили з нормами законодавчих актів про працю та відповідальністю за їхнє порушення.
– Хочемо пояснити нашим роботодавцям, що саме є порушенням закону про працю, які штрафи за це передбачені. При цьому наголошуємо на обов’язковому дотриманні норм Кодексу законів України про працю при оформленні працівників, – сказала начальник Інспекції з питань праці та зайнятості населення міськради Тетяна Янушкевич.
Вона також нагадала: інспекція має право контролювати оформлення трудових відносин, своєчасність та повноту оплати праці, дотримання у цьому мінімальних гарантій. Йдеться про оплату за вихід у святкові, вихідні дні, понаднормову роботу. Відповідні інспекційні перевірки можуть відбуватися за зверненням самих працівників, рішенням суду, інформацією від правоохоронних органів, Пенсійного фонду, податкової, а також на підставі матеріалів у ЗМІ.
Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі покарали одного із суб’єктів господарювання за неоформленого працівника. Штраф за таке порушення становить 111 тис. 690 грн.

Поделиться: