У Дніпрі розпочалось подання проєктів до Бюджету участі

  18.05.2020 17:03   -
Новини

18 травня у Дніпрі стартував V етап Бюджету участі – 2020. Від сьогодні будь-який мешканець міста віком від 16 років може подати різні ініціативи: від встановлення дитячого майданчика у дворі до проведення відкритих заходів і фестивалів.

Мінімальний кошторис проєкту – 50 тисяч грн, максимальний -– 1 млн грн. Після розгляду та перевірки поданих ідей – з 16 вересня по 6 жовтня відбудеться голосування. Проєкти, які підтримає найбільша кількість людей, реалізують упродовж 2021 року коштом міського бюджету.

-Цього року попри те, що весь світ переглядає свої видатки, Бюджет участі не потерпає. На виконання проєктів-переможців наступного року спрямовано 31 мільйонів гривень, – зазначила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міськради Юлія Павлюк.

Усі ініціативи поділятимуться на: освітні (9,3 млн грн фінансування), гуманітарні (9,3  млн грн) та муніципальні (12,4 млн грн). Аби взяти в них участь, потрібно сформулювати ідею, розрахувати кошторис, зібрати 50 підписів для великого проєкту або 25 – для малого. Подати ініціативу можна за допомогою платформи «Громадський проєкт» до 16 червня.

-Активність громадян цьогоріч не знизилася навіть попри карантин. З початку року ми провели 17 онлайн-зустрічей у «Школі автора». Також ми запропонували громадянам взяти участь у проєкті «Бюджет участі на дивані», у рамках якого всі охочі могли подавати пробні проєкти. Таких виявилося 50. Після опрацювання спеціалісти департаменту інноваційного розвитку міськради провели з авторами онлайн-консультації щодо помилок і засобів покращення ініціатив. Завдяки цій роботі сьогодні ми вже отримали на розгляд 9 нових проєктів, – зауважила Юлія Павлюк.

Також вона додала, що за 4 роки існування Бюджету участі дніпряни подали 1269 проєктів на майже пів мільярда гривень. З них 335 – стали переможцями, 202 – були реалізовані повністю. Також за цей час у голосуванні взяли участь більш ніж 200 тисяч людей.

Дізнатися більше інформації можна за посиланнями:

Платформа Бюджету участі Дніпра – https://adm.dniprorada.gov.ua/

facebook – https://www.facebook.com/groups/pb.dnipro

instagram – https://www.instagram.com/innovation_dnipro/

e-mail – pb.dnipro@dniprorada.gov.ua

Телефон: (093) 093 97 00.

Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради

https://www.facebook.com/innodnipro/   |   innovation@dniprorada.gov.ua

Поділитись: