Майже 700 родин області скористалися онлайн-сервісом Є-малятко

  18.05.2020 17:06   -
Новини

На Дніпропетровщині оформити допомогу при народженні дитини можна онлайн безпосередньо у пологовому будинку.  Усе – завдяки сервісу Є-малятко. В області цією можливістю вже скористалися майже 700 родин.

– На Дніпропетровщині успішно впроваджується сервіс Є-малятко. Одна з найпопулярніших послуг – оформлення допомоги при народженні дитини. Нею вже скористалися майже 700 родин. Також в онлайн-режимі безпосередньо у пологовому будинку можна оформити низку інших послуг, – розповіли в обласному департаменті соціального захисту.

Через сервіс Є-малятко батьки можуть оформити свідоцтво про народження дитини та індивідуальний податковий номер, встановити громадянство та зареєструвати місце проживання. Також – оформити допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. А ще – внести інформацію про новонародженого до Єдиного державного демографічного реєстру та Реєстру пацієнтів в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я.

Зробити це можна у 3-х акушерських стаціонарах Кривого Рогу та 7-ми – Дніпра. Зокрема – в обласному перинатальному центрі, обласній лікарні ім. Мечникова, центрі матері та дитини ім. Руднєва, міській лікарні №9, пологовому будинку №1, Дніпровській ЦРЛ. А також – у Лівобережному та Правобережному ЦНАПах обласного центру.

Поділитись: