У Дніпрі пройде турнір зі стрільби із лука для АТОвців

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде турнір зі стрільби із лука для АТОвців отключены

У Дніпрі відбудеться турнір зі стрільби із лука для АТОвців та їхніх рідних. Щоб приєднатися до мінізмагань, потрібно лише заздалегіть подати заявку. Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– Цьогоріч ми вже проводили такий турнір. Тоді учасникам дуже сподобалося, адже стрільба із лука – це і цікаво, і азартно, і влучність та цілеспрямованість розвиває, – розповіла Наталія Шуліка. – Цього разу змагання організовуємо просто неба. Відтак, це буде чудовий відпочинок на природі для всієї родини.
Приєднатися до турніру можуть всі бажаючі АТОвці та їхні родини. Чи стріляли з лука раніше – не має значення. Досвідчені фахівці лучного клубу «Skolot» підкажуть, як зробити влучний вистріл.
Участь у турнірі безкоштовна, потрібно лише зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsbNdlYrzfaEUEtUnrfhjU-1m8onK34hRJD73LBsuiL49EuA/viewform. Кількість місць обмежена.
Змагання відбудуться 25 травня. Місце зустрічі – вхід до дніпровського парку «Сосенки». Адреса: пр. Богдана Хмельницкого, 24д. Довідки – за телефоном: (068) 679 89 61.

Поделиться: