Переможці дитячого талант-фесту «Z_ефір» стануть відомі 1 червня

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Переможці дитячого талант-фесту «Z_ефір» стануть відомі 1 червня отключены

Другий тур обласного дитячого талант-фесту «Z_ефір» добіг кінця. Переможні номери можна буде побачити вже 1 червня на гала-концерті, – про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА.

– Дніпропетровщина може пишатися підростаючим поколінням. І у великих містах, і у віддалених маленьких селах мешкають талановиті вокалісти, музиканти, танцюристи, акробати. Кастинги обласного фесту «Z_ефір» допомогли нам їх відшукати. Вже 1 червня на гала-концерті, що пройде в Дніпрі, можна буде побачити переможні номери. Саме вони зривали найбільші овації залу та підкорили журі у відбіркових турах, – кажуть у прес-службі.
Загалом учасниками кастингів стали майже 20 тисяч хлопчиків та дівчаток. До доленосного другого туру «Z_ефіру» дійшли понад 1,4 тисячі дітей. Колектив «Зернятко» з Зеленодольська підкорював веселим танком «Витребеньки».
– Танці – це гарно, проте не так легко, як здається. Мрію у майбутньому стати хореографом, – поділився учасник колективу, 11-річний Микита Євдокимов.
15-річний бітбоксер Максим Прилипко до півфіналу готувався серйозно.
– Коли побачив на телебаченні свій виступ на кастингу, подумав «Боже, що я робив», – посміхається хлопець. – Попрацював над помилками. Приготував удвічі складніший біт с прискореним ритмом, додав більше басів.
Підкорювати сцену із села Чаплине Васильківського району приїхав колектив «Барбарики».
– У відбірковому кастингу ми гарно танцювали та довели журі, що варті півфіналу. Після цього не розслабилися, навпаки – тренувалися ще завзятіше, – поділилася 10-річна учасниця колективу Олександра Носач.
Із учасників другого туру журі обрали кращі номери.
– Вже 1 червня у театрі опери та балету Дніпра відбудеться нагородження переможців. Після урочистостей – виступи дітей. Порадують учасників і спеціальні гості – популярний серед молоді український гурт «DSIDE BAND, – розповіла член журі, радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.
Нагадаємо, обласний талант-фест «Z_ефір» стартував у березні цього року. Його учасниками стали діти від 5 до 16 років.

Поделиться: