У Дніпрі проходить міжнародна медична конференція за підтримки НАТО

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі проходить міжнародна медична конференція за підтримки НАТО отключены

Презентації, дискусії та практичні тренінги, – у Дніпрі стартувала міжнародна медична конференція. Лікарі Дніпропетровщини разом із консультантами зі США обговорюють питання безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на Сході України. \

Також для медиків проведуть низку тренінгів за програмою НАТО «Наука за мир і безпеку».
До конференції приєдналися майже 300 військових та цивільних лікарів. Упродовж тижня фахівці зі США проведуть для них низку навчальних тренінгів. Серед основних напрямків – захист від хімічної, біологічної та ядерної загрози, екстрена допомога постраждалим у «гарячих» точках.
– Серед пріоритетних питань, які розглядатимемо – безпека та здоров’я дітей і літніх людей на Сході України. Адже це – найбільш соціально незахищені групи населення. Також у центрі нашої уваги – допомога маломобільним людям, – сказав директор Гуманітарної Ініціативи Гарварду, доктор Майкл Ван Ройен.
В Україні такий медичний форум проходить вперше. Його організували програма Гуманітарна Ініціатива Гарварду, Програма НАТО «Наука за Мир і Безпеку» та Дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечнікова.
– Участь наших лікарів у цій конференції підіймає їхні компетенції на рівень країн НАТО. Але з іншого боку – знання, навички та успішні практики, здобуті нашими лікарями у роки війни, є дуже цінними і для медиків інших країн, – сказала міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька. – В Україні дійсно є фахівці надзвичайно високого рівня – і ми це показуємо нашим іноземним колегам.
Форум триватиме до 15 листопада.

Поделиться: